Check out our new game:  

Dostupné pre Vyzkúšajte zdarma!

Česká hra roku 2011

Hľadáte hrateľnú ukážku?

Pripravili sme pre Vás hratelnú demoverziu hry Family Farm. Plná hra obsahuje tri kapitoly, v demoverzii nájdete prvú z nich. Tešiť sa môžete na štyri rôzne príbehy v ktorých si vyskúšate, aké to je starať sa o rodinu, pestovať zeleninu a polné plodiny, chovať sliepky a ovce a mnoho ďalších vecí...

Aktuální verze hry: 1.3.4 (Windows, Linux) / 1.3.5 (Mac)

HW and SW nároky

Toto je minimální hardwarová a softwarová konfigurace, na které půjde spustit hra Family Farm. Ujistěte se, že váš počítač splňuje tyto požadavky předtím, než kontaktujete naší podporu.

OS:
Windows® XP / Vista / 7
Ubuntu 10.10 (32/64bit)
Mac OS X 10.6 (Snow Leopard) a novější
CPU:
1.6 GHz Pentium® 4 / AthlonT XP 2000+
Mac OS X verze vyžaduje procesor Intel
RAM:
512 MB
Místo na disku:
0.2 GB
Grafická karta:
128 MB DirectX® 9 / OpenGL 2.0 kompatibilní
Pixel & Vertex Shader 2.0 vyžadovány
Linuxová verze může vyžadovat proprietární ovladače
Linuxová a Macová verze nepodporují grafické karty Intel!
Jazyky:
English, Deutsch, Česky, Italiano, Polski, Français

Linuxová verze

Demoverze je ke stažení pouze jako tradiční tar.gz archiv. Po stažení klikněte na stažený soubor pravým tlačítkem a zvolte "Rozbalit zde" (Extract here). Soubory se hrou se rozbalí do aktuálního adresáře. Poté otevřete adresář "familyfarm" a spusťte FamilyFarm.sh. Plná verze je k dispozici také v Centru softwaru pro Ubuntu Maverick a Natty.

Vyskytují se problémy s opensource ovladači grafické karty. To se dá řešit nainstalováním proprietárních ovladačů. Klikněte na menu Systém v horní liště, poté na Administrace a zvolte Další ovladače. Pak následujte instrukce na obrazovce.